Antalya yerinde halı yıkama hizmeti

Düzenli halı temizliği genel sağlık açısından önemlidir.   Çünkü halı diplerinden itibaren bakterilerin çoğalması için zemin oluşur. Gözle görülmeyen canlıların olduğu halı dipleri, bazı hastalıkların nedeni olabilmektedir. Antalya halı yıkama firmamız, halılarınızın rutin temizliğinde ve diğer koltuk, yorgan yatak yıkama gibi taleplerde beklentilerinizi karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev içerisinde hijyenik bir ortam sağlamanız adına size yardımcı olur.  Özellikle bebek, alerji hastası ve evcil hayvan olan evlerde ekstra hijyen sağlanır.

antalya-hali-yikama
Emirgan antalya halı yıkama hizmeti

Halıları adresinizden alarak halı temizliği yapan firmamız sizden gelen taleplere göre yerinde halı yıkama hizmeti de vermektedir.  Bazı halıların taşınması zor olduğundan ve sökülüp çıkarılması sıkıntı olabildiğinden yerinde yıkama işlemleri yapılabilir.  Örneğin otellerdeki halıfleks kaplı alanlar, geniş bir alanı kaplayan cami içleri vs. için yerinde yıkama hizmeti verilmektedir.  Bu işlemlerin yapılabilmesi için personel ve makine sayısı farklı olabilir. Firmamızda kullanılan makineler son gelişmiş teknoloji cihazlardır ve derinlemesine pürüzsüz temizlik sağlar.  Personellerin de eğitimli olması nedeniyle makine kullanımı konusunda sıkıntı olman temizlik kısa sürede tamamlanmaktadır. Firmamızda tüm işlemler baştan sona sistemli şekilde gerçekleştirilir. Gelişigüzel uygulamalardan kaçınılmakta ve planlı bir sıralama ile müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlanmaktadır.

 Antalya dünyanın başkenti sayılacak kadar güzel bir bir şehirdir. Şehrimizde hizmet veren birçok firma şirket büyük küçük esnaf bulunmaktadır.Bu şirketlerden esnaflardan firmalardan birçoğu yerli ve  yabancı turistlere ve yerel halka hizmet vererek Antalya’mızın referansını sağlamaktadır. Yaptığımız her iş tüm dünyada örnek alınmaktadır. Türk milletinin geçmişten bugüne temizliğe verdiği önem hiç de küçümsenecek gibi değildir. İnsanoğlu var oldukça hijyene önem vermek zorundadır. Sağlığımızın en büyük koruyucusu temizliktir. Temizliğin  çeşitleri vardır. Halı yıkamak temizliğin bir çeşididir. Halılar üzerinde en fazla gezindiğimiz ve zaman harcadığımız evimizin eşyasıdır ve en çok kiri tutan en çok temizlenmeye ihtiyaç duyan evin bir eşyasıdır. Bu konuyla alakalı hizmet alabileceğiniz birçok kuruluş bulunmaktadır. İnternet üzerinden de arama yapabilir yada komşunuza yakınlarınıza sorup tavsiyede bulunmalarını rica edebilirsiniz. Olmazsa olmazlarımızın yerine getirilmesini sağlamak ebeveynlere düşmektedir.

Türlerine Göre Halı Yıkama

Halılar gelişi güzel işlem göremezler. Çünkü türlerine göre ayrılarak temizlenmesi gerekir. Kullanılan malzeme özellikleri her halıda aynı olmadığında temizleme işlemlerinin de buna göre yapılması gerekir. Deterjan, makine ayarlaması vs. bu doğrultuda belirlenmektedir.  El yapımı halılarda da ayrıca bir temizleme işlem sıralaması uygulanır. Çünkü makine halılarına göre bunlar çok daha farklı özelliklere sahiptir. Mürekkep, işleme şekli, hassasiyet vs. belirleyicidir.

emirgan-yerinde-hali-yikama

Antika değerli halılar ve el dokuması halı temizliği firmamız tarafından vakum gibi özel tekniklerle gerçekleştirilmektedir. Önce nazikçe tozu alına halıların sonra da vakumla yıkama ve kurulaması yapılır.  Ancak bu halıların çok sık temizlenmemesi gerekir. Bu yüzden günlük ya da haftalık- aylık şekilde kendi bakım rutininizi yapmanız yarar sağlar. Halılar bu şekilde daha uzun süre problemsiz saklanabilir. Tüm işlemler, hizmet ve diğer detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama firması seçiminde dikkat edilecek husular:

Evimizin en güzel aksesuarlarından birisi olan halılarınızı yıkatmak için halı yıkama firması arıyorsanız ve nasıl bir tercih yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız sizlere bu yazımızda birtakım ipuçları vereceğiz. Bu ipuçları sayesinde sizler de aradığınız firmayı bulabilecek ve böylelikle tüm halılarınızı tertemiz bir şekilde yıkatabileceksiniz.

Hijyenik Çalışma Koşulları:

emirgan-hali-yikama-fabrikasi

Eğer halılarınızın temiz bir şekilde yıkanıp sizlere teslim edilmesini istiyorsanız bu durumda firmanın çalışma koşullarına bakmanız gerekir. Bu konuda firmamız oldukça hassas davranmaktadır. Bu kapsamda dilerseniz çalışma ortamlarımızı görebilir ve ne kadar hijyenik olduğunu kendiniz test edebilirsiniz. Bu sayede gönlünüz rahat bir şekilde halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Kullanılan ilaç ve Yöntemler:

İyi bir halı yıkama firması kullandığı ilaçlar ile ne halıya ne de sizlere bir zarar vermemelidir. Bu sebeple kimyasallardan sakınmalı ve doğal içerikli arap sabunu vb. ilaçlar kullanmalıdır. Bu sayede daha sonra halının üzerinde hayatlarını devam ettirecek kimseler de herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmayacaklardır.

Bir diğer husus ise halı yıkama yöntemleri ile alakalıdır. Bu konu bilhassa halınızın ömrü ile yakından ilişkilidir. Zira eğer halınızın türü göz önünde bulundurulmadan bir halı yıkama işlemine girişilirse bu durumda halınız ciddi zararlar görebilir. İşte bu durumla karşılaşmamak adına firma seçimini doğru yapmanız gerekmektedir.

Bu kapsamda firmamız el değmeden yıkama ve durulama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Saymış olduğumuz işlemleri yerine getirmek için ise üst düzey teknolojiye sahip makineler kullanılmaktadır. Halının türüne göre bu makineler ile yapılacak işlemler ayarlanmakta ve aynı zamanda kullanılacak ilaçlar da seçilmektedir. Dolayısıyla halılarınız yıkama sonrasında ilk günkü güzelliğine ve canlılığına yeniden kavuşmaktadırlar.

Müşteri ilişkileri:

Firmamız müşteri ile olan ilişkilerinde odak noktasına müşterilerinin memnuniyetini koymaktadır. Dolayısıyla sizlerden gelecek talepler ve istekler bizler için en önemlisi olmaktadır. Bu kapsamda Antalya halı yıkama firması olarak firmamızı tercih etmeniz hem halılarınızın ömrünün uzaması hem de sizlerin kaliteli bir hizmet alması için son derece önemli olacaktır. Saymış olduğumuz ayrıcalıklardan faydalanmak için sizleri de biran evvel aramızda görmekten memnuniyet duyarız. 

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti:

Gün boyu ve ya da iş yerlerinde  çok sık kullanılan eşyaların çok fazla kirlenmektedir. U eşyaların en önemli olanları başta halı olmak üzere yıkanması çok zor olur. bu neden ile kesinlikle uzman kişilerden yardım almanız en doğrusu olacaktır. Çünkü bazı eşyaların yıkanması hem çok fazla zaman ister hem de derinlemesine temizlik yapılması gerekir. Firmamız halı yıkama hizmetleri dışında daha pek çok alanda da en kaliteli hizmetlerini sunmaktadır. Bunlardan bazıları yatak yıkama hizmetleri yorgan yıkama, battaniye yıkama, kanepe yıkama, perde yıkama ve koltuk yıkama gibi işlemlerdir. Her zaman firmamızın ilk hedefi sizlerin güvenini kazanmak ve vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı memnun kalmanızdır. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olduğu her an bizimle irtibata geçmektir. bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. 

El Dokuması Halı Yıkama                                                        

Antalya halı yıkama tüm halı, koltuk, yorgan çeşitlerinin temizliğinde beklentilerinizi karşılayan kurumsal bir firmadır.  Teknolojik açıdan donanımlı makinelerle yıkama, durulama ve kurutma işlemleri gerçekleştirilir.  Eğitimli personelimiz, sistemli çalışmalar sürdürerek belirtilen zamanda teslimatın yapılmasını sağlayacaktır. Bu sayede dekorasyon ve daha önemlisi sağlık açısından temiz bir ortama sahip olursunuz.

emirgan-halı-yıkama

 Değeri el yapımı olması ve özel malzemeler kullanılması nedeniyle makine üretimi halılara göre daha yüksek olan halılar, temizlik işlemlerinde de özel muamele istemektedir. El yapımı halı yıkama firmamız, bu anlamda sizin için en iyi yardımcı konumdadır. Bu halılar önce tozdan arındırılır ve daha sonra yıkama aşamasında makinelere atılmak yerine vakum sistemiyle hassas şekilde dezenfekte edilir. Bu işlemler devam ederken boya ve yapı bozulması durumları görülmez. Ancak yine de el yapımı halıların sık yıkanması önerilmemektedir. Bu yüzden kendi rutin bakımınızı oluşturmanız tavsiye edilir. Eğer kullanılmayan bir halıysa özel bir yerde bekletilebilir. Arada bir tozu alınması ve uzun sürede yıkanmaya ihtiyaç duymaması sağlanır.  Ancak kirli olarak da uzun süre bekletilmemelidir.  Firmamız, bu anlamda size en iyi çözümler sunacaktır.

Sanayi Tipi Halı Yıkama:

Sanayi tipi halılar ya da makine üretimi halılar kendi içerisinde farklı onlarca çeşide ayrılır. Günlük hayatta, ev ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu halılar üzeri leke olduğunda detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyabilir.

Emirgan halı temizleme firması bu ihtiyacınız en iyi şekilde karşılanmaktadır. Makine halıları, size söylenen zamanda etkili şekilde dezenfekte edilir. İşlem sırası hakkında bilgi olması açısından;

·      Adres ve zaman belirlemesi yapılır. İş yerlerinde işleyişin engellenmemesi dikkate alınır.

·        Yerinde yıkama olmayacaksa halılarınız evden alınarak yıkama merkezlerine getirilir.

·        Halılar çeşitlere göre ayrılır. Farklı makine ve deterjanlar uygulanır.

·        Temizleme öncesinde toz alınır, zor lekelerin durumuna bakılır.

·        Yıkama ve durulama işlemleri yapılır

·        Kurutma ve paketleme aşamasında genel kontroller gerçekleşir.

·        Halılarınız zamanında teslim edilir.

·        Yerinde yıkama olacaksa da makinelerle personellerimiz yıkama olacak yere uygun zamanda gelir.

·        Alan büyüklüğüne göre personel temin edilerek süreç kısaltılır.

  Antalya Halı Yıkama Firması

Antalya-halı-yıkama

Halı Yıkama Süreci

Halıların yıkanması birtakım ön hazırlık sürecinden geçer. Bu hazırlık döneminin yapılmasının nedeni halıların zarar görmesinin engellenmesidir.  Her halı aynı yöntemle yıkanmamalıdır. Çünkü bazı halıların üretim tekniği, üretimde kullanılan malzemeleri farklıdır.   Bu farklılık, temizlik uygulamalarında da farklılıkları beraberinde getirir. Örneğin antika halılar, el yapımı özel işleme halılar, mürekkep özellikleri açısından makine üretimi olanlara göre farklıdır. Temizlikleri sırasında da vakum gibi yöntemlerden yararlanılır. Ancak bu halıların normal kullanımda ya da bekletilirken, özenli işlem görmesi gerekir. Yani halı sahibi, bu malzemeleri belirli aralıklarla bakıma sokmalıdır. Bu şekilde daha uzun vadede temizlik işlemine ihtiyaç duyar. Ancak sanayi tipi halılarda da yine sınıflandırma yapılmaktadır.

Her sanayi tipi halı da aynı deterjan ve yöntemle yıkanmaz.  Makine üretimi halılar kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılır. Yine malzeme ve boya hassasiyeti bu çeşitlilikte etkilidir. Yıkama süreci de halı tipine göre belirlenir. Genel fikir olması bakımından halı yıkama işlemlerinde önce adres bilgileri alınır ve belirli bir zaman verilir.   Daha sonra halı yıkama merkezine getirilen halılar sınıflandırılıp makineye yerleştirilir. Burada yıkama, durulama ve kurutma işlemleri yapılır.  Genel kontrollerden sonra da halınız teslim edilir.

emirgan-hali-yikama

Çok uzun yıllar boyunca Antalya il sınırları içinde en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getiren firmamız her alanda yenilikçi çalışmaları takip ederek kendini daima geliştirmektedir. Sektöründe bulunan bütün halı yıkama firmaları içinde titizliği ve temizliği ile adını duyurmuştur.

Firmamız her zaman hijyene ve sağlık kurallarına önem veren bir firmadır. Profesyonel eğitim almış deneyimli çalışanlarımız ve en son sistem teknoloji ürünü olan özel otomatik makineler ile yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca kullanmış olduğumuz ekipmanlar her zaman kontrolleri yapılmış ve hijyenik yönden ter temiz ürünlerdir. Antalya halı yıkama işlemleri sırasında kesinlikle sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz temizlik malzemeleri Sağlık Bakanlığı onaylı olmaktadır. Bizim için siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve hijyenik yaşam alanlarında hayatlarını devam ettirmesi çok önemlidir. Firmamız çalışanları her zaman güler yüzlü, samimi ve işini severek yapan işinin ehli uzman kişilerdir. Bizim için güven her şeyden önce gelmektedir.  

    ANTALYA HALI YIKAMA FİRMALAR 

 Firmamıza gelen halılar ilk önce süpürülüp ondan sonra halının türüne göre makinada veya elde yıkanmaktadır. Daha sonra halılar kurutularak özel poşetleme yöntemi ile paketlenerek müşterilere bir hafta içerisinde teslim edilmektedir. Halılar metre kareye göre hesaplanarak uygun fiyatlarla yıkanmaktadır.                                       

 Firmamız olarak Antalya halı yıkamaişlemleri için en uygun olanını sizlere sunmaktadır. Memnun kalınmayan halılar tekrardan yıkanmaktadır. Ama biz yaptığımız iş için garanti vermekteyiz. Yıkama işlemlerinden sonra parfümleme işlemleri yapılmaktadır. Her halının da lekesine göre özel yıkama işlemleri yapılmaktadır.

 Bütün ev kadınlarının korkulu rüyası olan Antalya halı yıkama neredeyse bütün bir günümüzü almaktadır. Bazen bir kaç güne bile yayılan Antalya halı yıkama yazın güzel ve eğlenceli olsa da kışın o soğukta bunu yapmamız mümkün olamamaktadır. Zaten elde yıkamakta bir yere kadar temizler halıyı öyle ki aralarda bulunan kirli kalıntıları görmediğimiz için fark etmemiz de mümkün olmuyor.

emirgan-hali-yikama-antalya

  Bunun için kurulan özel halı şirketleri hem daha sağlıklı hem de bayanlar açısından bir artı getirmektedir. Elde yıkamak yerine verip hem yıkatılması hem de kurutulmasını bekleyip evden alıp eve teslim edilmek şartlarıyla harika bir iş çıkardıklarını da görebiliriz. Böylelikle kendinize ve ailenize daha çok zaman harcayabilir ve hasta olma riskini ortadan kaldırmayı başarmışızdır.

                                           Antalya Halı Yıkama

Halı yıkamada deneyim ve titiz bir çalışmaya sahip olan bünyemiz sizlere halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama konusunda eski tekniklere son veren ve son teknolojik makine ve yöntemler kullanarak hizmet veren bünyemiz sizlere çeşitli imkânlar sunmaktadır. Sizler de bu imkânlardan yararlanmak için Antalya halı yıkama firmamızın irtibat numarasını kullanabilirsiniz.

Halı Hakkına Bilinmesi Gerekenler Küçük Notlar:

Halılar sıklıkla evlerin hemen her odasında kullanılmaktadır. Bu nedenle sıklıkla kirlenmektedir. Bu kirler bazen halınızın yüzeyinde bulunsa da bazen halılarınızın içlerine işlemiş konumdadır. Her iki durumda aslında sağlık açısından uygun olmamakla birlikte sizlerin sağlığınızı tehdit etmektedir. Öyle ki düzenli olarak halılarınızı güvenilir firmalar ile yıkamaya özen gösterin. Bu noktada size yardımcı olan bünyemiz son derece hassas bir çalışma yürüterek halılarınızın diplerine nüfuz eden kirlileri bile derinlemesine temizlemektedir. Sizler de halı yıkama Antalya firması olarak bünyemizi tercih ederek halılarınızdaki tüm kirlerden kurtulabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet ve Profesyonel Temizlik

Bünyemiz Antalya halı yıkama firmaları olarak sizlere profesyonel hizmet ve profesyonel temizlik sunmaktadır. Bu hizmeti sizlere uygun ve düşük fiyatlarla sunan bünyemiz hiçbir ailenin zorlanmasına da neden olmamaktadır. Sizler de halı yıkamakonusunda kalitenin yanında ekonomikliği de önemsiyorsanız bünyemizi tercih ederek edebilirsiniz. Çünkü çalışma prensibi olarak kendimize önce kaliteyi sonra ekonomikliği benimseyerek hizmet vermekteyiz. 

Hits: 35