yerinde halı yıkama hizmeti

Düzenli halı temizliği genel sağlık açısından önemlidir, Çünkü halı diplerinden itibaren bakterilerin çoğalması için zemin oluşur. Gözle görülmeyen kir ve bakterilerin olduğu halı dipleri, bazı hastalıkların nedeni olabilmektedir. Antalya halı yıkama firmamız, halılarınızın rutin temizlik taleplerinde beklentilerinizi karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev içerisinde hijyenik bir ortam sağlamanız adına size yardımcı olur. Özellikle bebek, alerji hastası ve evcil hayvan olan evlerde ekstra hijyen sağlanır.

emirgan-hali-yikama-fabrikasi
Antalya Emirgan Halı Yıkama

Halıları adresinizden alarak halı temizlik uygulaması yapan firmamız sizden gelen taleplere doğrultusunda bazı halıların taşınması zor olduğundan ve sökülüp çıkarılması sıkıntı olabildiğinden yerinde yıkama işlemleri yapılabilir.  Örneğin otellerdeki halıfleks kaplı alanlar, geniş bir alanı kaplayan cami içleri vs. için yerinde yıkama hizmeti verilmektedir.  Bu işlemlerin yapılabilmesi için personel ve makine sayısı farklı olabilir. Firmamızda kullanılan makineler son teknoloji cihazlardır ve derinlemesine temizlik sağlar.  Personellerin de eğitimli olması nedeniyle makine kullanımı konusunda sıkıntı olman temizlik kısa sürede tamamlanmaktadır. Firmamızda tüm işlemler baştan sona sistemli olarak gerçekleştirilir.

Sağlığımızın en büyük koruyucusu temizliktir. Halı yıkamak temizliğin bir çeşididir. Halılar üzerinde en fazla gezindiğimiz ve zaman harcadığımız evimizin eşyasıdır ve en çok kiri tutan en çok temizlenmeye ihtiyaç duyan evin bir eşyasıdır.

Türlerine Göre Halı Yıkama

Halılar türlerine göre ayrılarak temizlenmesi gerekir. Kullanılan malzeme özellikleri her halıda aynı olmadığında temizleme işlemlerinin de buna uygun yapılması gerekir. Deterjan, makine ayarlaması vs. bu doğrultuda belirlenmektedir.  El yapımı halılarda da ayrıca bir temizleme işlem sıralaması uygulanır. Çünkü makine halılarından çok daha farklı özelliklere sahiptir. Mürekkep, işleme şekli, hassasiyet vs. belirleyicidir.

antalya-hali-yikama
Antalya halı yıkama

Antika değerli halılar ve el dokuması halı temizliğinde firmamız tarafından vakum gibi tekniklerle gerçekleştirilmektedir. Önce nazikçe tozu alına halıların sonra da vakumla yıkama ve kurulaması yapılır.  Ancak bu halıların çok sık temizlenmemesi gerekir. Bu yüzden günlük ya da haftalık- aylık şekilde kendi bakım rutininizi yapmanız yarar sağlar. Halılar bu sayede daha uzun süre problemsiz saklanabilir. Tüm işlemler, hizmet ve diğer detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama firması seçiminde dikkat edilecek husular:

Hijyenik Çalışma Koşulları:

antalya-hali-yikama
Antalya halı yıkama

Eğer halılarınızın temiz bir şekilde yıkanıp sizlere teslim edilmesini istiyorsanız bu durumda firmanın çalışma koşullarına bakmanız gerekir. Bu konuda firmamız oldukça hassas davranmaktadır. Bu kapsamda dilerseniz çalışma ortamlarımızı görebilir ve ne kadar hijyenik olduğunu kendiniz test edebilirsiniz. halılarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

Kullanılan ilaç ve Yöntemler:

İyi bir halı yıkama firması kullandığı ilaçlar insan sağlığına ve halıya bir zarar vermemelidir. Bu sebeple kimyasallardan sakınmalı ve doğal içerikli ilaçlar kullanmalıdır.

Bir diğer husus ise halı yıkama yöntemleri ile alakalıdır. Bu konu bilhassa halınızın ömrü ile yakından ilişkilidir. Zira eğer halınızın türü göz önünde bulundurulmadan bir halı yıkama işlemine girişilirse bu durumda halınız ciddi zararlara neden olabilir. İşte bu durumla karşılaşmamak adına firma seçimini doğru yapmanız gerekmektedir.

Bu kapsamda firmamız el değmeden yıkama ve durulama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Saymış olduğumuz işlemleri yerine getirmek için ise üst düzey teknolojiye sahip makineler kullanılmaktadır. Halının türüne göre bu makineler ile yapılacak işlemler ayarlanmakta ve aynı zamanda kullanılacak ilaçlar da seçilmektedir. Dolayısıyla halılarınız yıkama sonrasında ilk günkü güzelliğine ve canlılığına yeniden kavuşmaktadırlar.

Müşteri ilişkileri:

Firmamız müşteri ile olan ilişkilerinde odak noktasına müşterilerinin memnuniyetini koymaktadır. Dolayısıyla sizlerden gelecek talepler ve istekler bizler için en önemlisi olmaktadır. Bu kapsamda Antalya halı yıkama firması olarak firmamızı tercih etmeniz hem halılarınızın ömrünün uzaması hem de sizlerin kaliteli bir hizmet alması için son derece önemli olacaktır. Saymış olduğumuz ayrıcalıklardan faydalanmak için sizleri de biran evvel aramızda görmekten memnuniyet duyarız. 

Halı ve koltuk temizleme fiyatları:

kaliteli hizmet yanında uygun bir fiyatla halınızı yıkatmanız için halı temizleme ücretlerini piyasa ortalamasında tutuyoruz

emirgan halı yıkama
Antalya Halı Yıkama Firmaları                      

 Firmamız Antalya halı yıkama işlemleri için en uygun olanını sizlere sunmaktadır. Memnun kalınmayan halılar tekrardan yıkanmaktadır. Temizlik için garanti vermekteyiz. Yıkama işlemlerinden sonra parfümleme işlemleri yapılmaktadır ve her halının lekesine göre özel yıkama işlemleri yapılmaktadır.

 Bütün ev kadınlarının korkulu rüyası olan halı yıkama neredeyse bütün bir günümüzü almaktadır. Bazen bir kaç güne bile yayılan halı yıkama yazın güzel ve eğlenceli olsa da kışın o soğukta bunu yapmamız mümkün olamamaktadır.

emirgan-hali-yikama-antalya
emirgan halı yıkama

  Bunun için kurulan halı şirketleri hem daha sağlıklı hem de bayanlar açısından bir artı getirmektedir. Böylelikle kendinize ve ailenize daha çok zaman harcayabilir ve hasta olma riskini ortadan kaldırmayı başarmışızdır. 

Profesyonel Hizmet ve Temizlik

Antalya halı yıkama ve temizleme firması olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayiz. Bu hizmeti sizlere uygun ve düşük fiyatlarla sunuyoruz, halı yıkama konusunda kalitenin yanında ekonomikliği de önemsiyorsanız firmamımızı tercih edebilirsiniz. Çünkü çalışma prensibi olarak önce kaliteyi benimseyerek hizmet vermekteyiz. 


Hits: 35

11 yorum

Yasemin · 19 Ekim 2020 21:45 tarihinde

Biz Isparta’dan Antalya’ya geldik ve Halı Yıkama ihtiyacımız oldu komşularımız bu firmayı bize önerdiler halı yıkamak için ve koltuk temizliği için hemen telefonla arayıp iletişim kurduk aynı gün içinde gelip halılarınızı aldılar halılar yıkandıktan sonra halıların teslimat zamanı koltuklarınızda yıkadılar sonuç buraya yorum yazacak kadar mükemmeldi teşekkürler

zeynep · 17 Ekim 2020 22:42 tarihinde

Koltuk yıkama hizmetlerinden faydalandım koltuk yıkama puanlaması verecek yeteri kadar Yıldız bulamadım 10 desem 100 desem yetersiz elinize sağlık Halı Temizleme hizmeti de aldım halılarım gelince yorumunu da yapacağım

Bulent · 13 Ekim 2020 21:06 tarihinde

Biz bu firma ile Yaklaşık 5 yıldır çalışıyoruz Antalya halı yıkama ve Antalya koltuk temizleme aynı zamanda Antalya yatak yıkama hizmetlerinden faydalanıyoruz her koltuğumuzun yıkadıkları da her yatak yıkama işleminden sonra Sağ olsunlar mutlaka buharlı yıkama işlemi gerçekleştiriyorlar bizim Sizden aldığımız hizmetten ötürü memnuniyetimiz son derece yüksek teşekkür ederiz ve tüm çevremize sizden

Şenay · 12 Ekim 2020 10:10 tarihinde

Antalya hali temizliği vr koltuk temizliği yardımı aldım teşekkür ederim

Hasan · 5 Ekim 2020 21:52 tarihinde

Antalya’da Emirgan halı yıkamadan halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti almak bir ayrıcalıktır koltuklar sanki döşemesi değişmiş gibi temizlendi halılar gerçek rengine kavuştu

Atilla · 4 Ekim 2020 19:37 tarihinde

Çok büyük firmalardan hizmet alarak reklam parası ödemeden kaliteli halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz

Murat · 4 Ekim 2020 19:32 tarihinde

araç koltuk yıkama hizmeti aldım akabinde memnun kalınca halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerinden faydalandım memnun kalınca yorum yapmak istedim teşekkür ediyorum

Nurullah · 3 Ekim 2020 20:17 tarihinde

Elinize ve emeğinize salik teşekkür ederim Gine her zamanki gibi mükemmel olmuş her geçen gün ayrı güzellikle işinizi yapıyorsunuz elinize salik her şey için teşekürler

Mehmet · 2 Ekim 2020 15:02 tarihinde

Emirgan koltuk halı temizlemeye çok teşekkür ediyorum koltuklarımız çocuklar yönden çok kirlenmişti öyle temizlediler ki yeni koltuk aşmaktan beni kurtardılar bu temizliği görünce halılarımızıda verdik çok güzel temizlemişler hatta beğenmezseniz tekrar alırız dediler çok iyi temizlendiği için sadece teşekkür etmek kaldı şimdide aracımın koltuklarını temizleteceğim araç koltuklarımdan da memnun kalacağıma eminim teşekkürler Emirgan halı koltuk temizleme teşekkürler Müslüm bey

Ali · 30 Eylül 2020 11:23 tarihinde

Antalya halı yıkama hizmeti veren bu firmadan hizmet aldık halılarımız yepyeni bir şekilde geldi koltuk yıkama ve halı yıkama hizmeti için puanlama yapacak olursam 5 üstünden 5

Devran · 28 Eylül 2020 11:21 tarihinde

Ailece bu firmadan halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti alıyoruz elinize ve Emeğinize sağlık Teşekkür ederiz

Average
5 Based On 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir