Düzenli olarak halı temizliği uygulamak genel sağlık açısından çok önemlidir, çünkü zamanla halı diplerinde bakterilerin çoğalmasına için zemin oluşur. Gözle görülmeyen kir ve bakterilerin olduğu halı dipleri, bazı hastalıkların nedeni olabilmektedir. Antalya halı yıkama firmamız, halılarınızın rutin temizlik taleplerinde beklentilerinizi karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev içerisinde hijyenik bir ortam sağlamanız adına size yardımcı olur. Özellikle bebek, alerji hastası ve evcil hayvan olan evlerde ekstra hijyen sağlanır.

emirgan-hali-yikama-fabrikasi
Antalya Emirgan Halı Yıkama

Antalya halı yıkama hizmeti

Halıları adresinizden alarak halı temizlik uygulaması yapan firmamız sizden gelen taleplere doğrultusunda bazı halıların taşınması zor olduğundan ve sökülüp çıkarılması sıkıntı olabildiğinden yerinde yıkama işlemleri yapılabilir.  Örneğin otellerdeki halıfleks kaplı alanlar, geniş bir alanı kaplayan cami içleri vs. için yerinde yıkama hizmeti verilmektedir.  Bu işlemlerin yapılabilmesi için personel ve makine sayısı farklı olabilir. Firmamızda kullanılan makineler son teknoloji cihazlardır ve derinlemesine temizlik sağlar.  Personellerin de eğitimli olması nedeniyle makine kullanımı konusunda sıkıntı olman temizlik kısa sürede tamamlanmaktadır. Firmamızda tüm işlemler baştan sona sistemli olarak gerçekleştirilir.

Sağlığımızın en büyük koruyucusu temizliktir. Halı yıkamak temizliğin bir çeşididir. Halılar üzerinde en fazla gezindiğimiz ve zaman harcadığımız evimizin eşyasıdır ve en çok kiri tutan en çok temizlenmeye ihtiyaç duyan evin bir eşyasıdır.

Türlerine Göre Halı Yıkama

Halılar türlerine göre ayrılarak temizlenmesi gerekir. Kullanılan malzeme özellikleri her halıda aynı olmadığında temizleme işlemlerinin de buna uygun yapılması gerekir. Deterjan, makine ayarlaması vs. bu doğrultuda belirlenmektedir.  El yapımı halılarda da ayrıca bir temizleme işlem sıralaması uygulanır. Çünkü makine halılarından çok daha farklı özelliklere sahiptir. Mürekkep, işleme şekli, hassasiyet vs. belirleyicidir.

antalya-hali-yikama
Antalya halı yıkama

Antika değerli halılar ve el dokuması halı temizliğinde firmamız tarafından vakum gibi tekniklerle gerçekleştirilmektedir. Önce nazikçe tozu alına halıların sonra da vakumla yıkama ve kurulaması yapılır.  Ancak bu halıların çok sık temizlenmemesi gerekir. Bu yüzden günlük ya da haftalık- aylık şekilde kendi bakım rutininizi yapmanız yarar sağlar. Halılar bu sayede daha uzun süre problemsiz saklanabilir. Tüm işlemler, hizmet ve diğer detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama firması seçiminde dikkat edilecek husular:

antalya-hali-yikama
Antalya halı yıkama

Hijyenik Çalışma Koşulları:

Eğer halılarınızın temiz bir şekilde yıkanıp sizlere teslim edilmesini istiyorsanız bu durumda firmanın çalışma koşullarına bakmanız gerekir. Bu konuda firmamız oldukça hassas davranmaktadır. Bu kapsamda dilerseniz çalışma ortamlarımızı görebilir ve ne kadar hijyenik olduğunu kendiniz test edebilirsiniz. halılarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

Halı yıkamada Kullanılan ilaç ve Yöntemler:

İyi bir halı yıkama firması kullandığı ilaçlar insan sağlığına ve halıya bir zarar vermemelidir. Bu sebeple kimyasallardan sakınmalı ve doğal içerikli ilaçlar kullanmalıdır.

Bir diğer husus ise halı yıkama yöntemleri ile alakalıdır. Bu konu bilhassa halınızın ömrü ile yakından ilişkilidir. Halınızın türü ve özelliklerine dikkat edilmeden halı yıkama işlemi yapılırsa, bu durumda halınızda ciddi zarar oluşabilir. İşte bu durumla karşılaşmamak adına firma seçimini doğru yapmanız gerekmektedir.

Bu kapsamda firmamız el değmeden yıkama ve durulama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Saymış olduğumuz işlemleri yerine getirmek için ise üst düzey teknolojiye sahip makineler kullanılmaktadır. Halının türüne göre bu makineler ile yapılacak işlemler ayarlanmakta ve aynı zamanda kullanılacak ilaçlar da seçilmektedir. Dolayısıyla halılarınız yıkama sonrasında ilk günkü güzelliğine ve canlılığına yeniden kavuşmaktadırlar.

Müşteri ilişkileri:

Firmamız müşteri ile olan ilişkilerinde odak noktasına müşterilerinin memnuniyetini koymaktadır. Dolayısıyla sizlerden gelecek talepler ve istekler bizler için en önemlisi olmaktadır. Bu kapsamda Antalya halı yıkama firması olarak firmamızı tercih etmeniz hem halılarınızın ömrünün uzaması hem de sizlerin kaliteli bir hizmet alması için son derece önemli olacaktır. Saymış olduğumuz ayrıcalıklardan faydalanmak için sizleri de biran evvel aramızda görmekten memnuniyet duyarız. 

Antalya Halı ve koltuk yıkama fiyatları:

kaliteli hizmet yanında uygun bir fiyatla halınızı yıkatmanız için halı temizleme ücretlerini piyasa ortalamasında tutuyoruz Antalya halı yıkama fiyatları güncel listesini web sitemizden takip edebilirsiniz.

emirgan halı yıkama

Antalya Halı Yıkama Firmaları                      

 Firmamız Antalya halı yıkama işlemleri için en uygun olanını sizlere sunmaktadır. Memnun kalınmayan halılar tekrardan yıkanmaktadır. Temizlik için garanti vermekteyiz. Yıkama işlemlerinden sonra parfümleme işlemleri yapılmaktadır ve her halının lekesine göre özel yıkama işlemleri yapılmaktadır.

 Bütün ev kadınlarının korkulu rüyası olan halı yıkama neredeyse bütün bir günümüzü almaktadır. Bazen bir kaç güne bile yayılan halı yıkama yazın güzel ve eğlenceli olsa da kışın o soğukta bunu yapmamız mümkün olamamaktadır.

emirgan-hali-yikama-antalya
emirgan halı yıkama

  Bunun için kurulan halı şirketleri hem daha sağlıklı hem de bayanlar açısından bir artı getirmektedir. Böylelikle kendinize ve ailenize daha çok zaman harcayabilir ve hasta olma riskini ortadan kaldırmayı başarmışızdır. 

Profesyonel Hizmet ve Temizlik

Antalya halı yıkama ve temizleme firması olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayiz. Bu hizmeti sizlere uygun ve düşük fiyatlarla sunuyoruz, halı yıkama konusunda kalitenin yanında ekonomikliği de önemsiyorsanız firmamımızı tercih edebilirsiniz. Çünkü çalışma prensibi olarak önce kaliteyi benimseyerek hizmet vermekteyiz. 


Visits: 299

33 yorum

Hatice · 26 Ekim 2021 17:07 tarihinde

İnternet yorumlarına güvenerek çağırdım. Bir bayan ve bir erkek geldi. Çok titiz çalıştılar. Halılarım ve koltukları
tertemiz oldu Güvenle çağırabilirsiniz. Çok memnun kaldım. Bundan sonra adres belli. Emirgan halı

Ahmet · 8 Ekim 2021 20:49 tarihinde

Emirgan Halı Yıkama hizmetlerinden koltuk temizleme hizmeti aldım Daha önceki koltuklarımı İsyan firmadan farklı bir yıkama yöntemi kullanarak koltuk temizleme hizmeti sundular kesinlikle kovaya su doldurup evleri ile düşerek işlem yapmıyorlar profesyonel bir şekilde ilaçlar ve ekipman kullanarak yıkama işlemi gerçekleştiriyorlar koltuk yıkama hizmetini bitirdikten sonra giderken Halılarımı da götürüp yıkadıktan sonra tekrardan teslimat gerçekleştirdiler teşekkürler

Hatice · 3 Ekim 2021 14:30 tarihinde

Müşteri yorumlarına bakarak aradım. Bir bayan ve bir erkek geldi. Hizmet mükemmel. Koltuklarım yeni gibi tertemiz oldu. Çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye edeceğim. Bundan böyle tercihim kesinlikle Emirgan Halı Yıkama.

Sema · 2 Ekim 2021 20:56 tarihinde

Elinize emeğinize sağlık hem halılarım hem koltuklarım hiç bu kadar temiz olmamıştı çok teşekkür ederim 🙏

Mesut · 2 Ekim 2021 20:02 tarihinde

Emirgan Halı yıkamaya tavsiye üzerine ulaştım zamanında hizmet ve kaliteli sonuç alınca bende yakınlarıma tavsiye de bulundum teşekkürler

Zerrin özer · 28 Eylül 2021 19:14 tarihinde

Emirgan halı yıkama ya cok teşekkür ediyorum emeklerin karşılıgını fazlasıyla hak ediyorlar gercktn okdr temiz calışıyorlar pozitif güler yüzlü olmaları bile cok güzel tereddüt etmeden halılarınızı teslim edebilrsnz şiddetle tavsiye ediyorum ve kısa sürede teslim ediyorlar Hızır gibi yetişiyorlar 🙏

Özlem · 27 Eylül 2021 11:01 tarihinde

Antalyada hali yıkama dedigimizde Emirgan halı yıkama güler yüzlü personel teslimat tüm hizmetleri mükemmel garantili yikamanin tek adresi bir kaç firma denedim ama hizmette sıfır di hizmet veren arkadaslarin ellerine sağlık

İsak · 25 Eylül 2021 12:06 tarihinde

Google ye Antalya halı yıkama yazdım birkaç firma arasında sitelerini ziyaret ederek araştırma yaptım bana en iyi iletişimi veren emirgan halı yıkama’dan hizmet aldım telefondaki hanımefendi ekibin geleceği saati saat dilimi olarak değilde bir zaman aralığı olarak belirleyince firmanın ciddiyetini zaten anladım Antalya’da Halıyıkama ve koltuk temizleme hizmeti için bence başka firma aramanıza gerek yok

Salih · 17 Eylül 2021 19:58 tarihinde

3 yıl önce akşamın 9’da aradın koltuk yıkama hizmeti için koltuk yikama ihtiyacim vardi sağulsunlar beni kırmadan geldiler saat gecte olsa geldiler ve o gün bu gündür hali yıkama ve koltuk yıkama işlerinde sürekli tercih ediyorum

Murat · 16 Eylül 2021 11:07 tarihinde

Emirgan halı yıkama çalışanlarına teşekkür ederiz zamanında ve iyi hizmet veriyorlar

Meltem · 9 Eylül 2021 14:48 tarihinde

Antalya Muratpaşa Sinan Mahallesi’nde ikamet ediyorum karşı komşum halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetlerinden faydalanmış zamanında hizmet ve Güler yüzü tahmini davranışlarından ötürü karşı komşum uzun yıllardır bu firma ile çalışıyor bana tavsiyede bulundu gerçekten söyledikleri kadar güler yüzlü ve zamanında hizmet verdiler elinize emeğinize sağlık ben de sizin tüm çevreme tavsiyede bulunacağım senin gibi güler yüzlü ve zamanında hizmet veren bir firmadan hizmet almaları için

Sude · 13 Temmuz 2021 20:32 tarihinde

Antalya’da halı yıkamak için birkaç arkadaşıma danıştım arkadaşlarım Antalya’da bu işi hakkıyla yapan bir firmadan bahsetti emirgan halı ve koltuk yıkama olarak isimli firmadan hizmet alırsam bir sorun yaşamayacağım hakkında beni yeterince bilgilendir diler gerçekten de halıları mı verdim söyledikleri zamanda gelip halıları mı çok iyi bir şekilde yıkamışlar memnuniyetimin İlerisinde bir hizmet aldım aynı zamanda koltuk yıkama ve yatak temizleme hizmetlerinden de faydalandım sonuç başarılı teşekkür ediyorum ve ben de arkadaşlarımın bana tavsiyede bulunduğu gibi tüm çevreme sizi tavsiyede bulunacağım

Soner · 18 Kasım 2020 12:53 tarihinde

Antalya hali yıkama ve koltuk yıkama

Naile · 15 Kasım 2020 22:03 tarihinde

Antalya da Emirgan Halı Yıkama firmasından çok memnun kaldım hem verilen hizmet hemde müşteriye karşı gösterilen samimiyet içerinsedeki tutumlar gerçekten güvenimi kazanmalarına zemin hazırladı.Gerek koltuklarınm gerekse halılarım tertemiz ve pırıl pırıl ekip olarak çok iyiydiniz.Ellerinize ve emeğinize sağlık. Teşekkür ederim ve Herkese tavsiye ederim arkadaşlar…

Neşe · 12 Kasım 2020 15:58 tarihinde

Halı Yıkama hizmetini Yaklaşık 4 yıldır bu firmadan alıyorum Her defasında güler yüzlü ve samimi bir şekilde hizmet veriyorlar halılardan çok memnunuz koltuk yıkama hizmeti de aldık koltuk yıkamada ki profesyonellikleri de Tıpkı Halı Yıkama daki gibi Elinize sağlık

Kadir · 31 Ekim 2020 23:49 tarihinde

Antalya Halı Temizleme konusunda güvenebileceğimiz bir firma

Halil · 31 Ekim 2020 14:53 tarihinde

6 yıldan fazladır Antalya’da ikamet ediyorum ve bu süre zarfında ne zaman bir halı yıkama ve koltuk yıkama ihtiyacım olsa sağolsunlar Hızır gibi yetiştiler halıların mis gibi geldi

Özcan · 31 Ekim 2020 14:42 tarihinde

Antalya’da güvenerek halı yıkama işlerini yaptırabileceğin bir firma yaklaşık beş yıldır bu firmayla çalışıyorum her defasında en iyi şekilde veriyorlar. Tavsiyede bulunduklarım memnuniyetlerini dile getirdiler asla almadım ben sıkıntı yaşamadım

Okan · 22 Ekim 2020 22:26 tarihinde

Antalya halı yıkama ve koltuk yıkama aynı zamanda yatak yakama Hizmetleri harika tavsiye ederim Antalya’nın her semtine hizmet veriyorlarmış güler yüzlü kaliteli malzemeler ve zamanında hizmet

Yasemin · 19 Ekim 2020 21:45 tarihinde

Biz Isparta’dan Antalya’ya geldik ve Halı Yıkama ihtiyacımız oldu komşularımız bu firmayı bize önerdiler halı yıkamak için ve koltuk temizliği için hemen telefonla arayıp iletişim kurduk aynı gün içinde gelip halılarınızı aldılar halılar yıkandıktan sonra halıların teslimat zamanı koltuklarınızda yıkadılar sonuç buraya yorum yazacak kadar mükemmeldi teşekkürler

zeynep · 17 Ekim 2020 22:42 tarihinde

Koltuk yıkama hizmetlerinden faydalandım koltuk yıkama puanlaması verecek yeteri kadar Yıldız bulamadım 10 desem 100 desem yetersiz elinize sağlık Halı Temizleme hizmeti de aldım halılarım gelince yorumunu da yapacağım

Bulent · 13 Ekim 2020 21:06 tarihinde

Biz bu firma ile Yaklaşık 5 yıldır çalışıyoruz Antalya halı yıkama ve Antalya koltuk temizleme aynı zamanda Antalya yatak yıkama hizmetlerinden faydalanıyoruz her koltuğumuzun yıkadıkları da her yatak yıkama işleminden sonra Sağ olsunlar mutlaka buharlı yıkama işlemi gerçekleştiriyorlar bizim Sizden aldığımız hizmetten ötürü memnuniyetimiz son derece yüksek teşekkür ederiz ve tüm çevremize sizden

Şenay · 12 Ekim 2020 10:10 tarihinde

Antalya hali temizliği vr koltuk temizliği yardımı aldım teşekkür ederim

Hasan · 5 Ekim 2020 21:52 tarihinde

Antalya’da Emirgan halı yıkamadan halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti almak bir ayrıcalıktır koltuklar sanki döşemesi değişmiş gibi temizlendi halılar gerçek rengine kavuştu

Atilla · 4 Ekim 2020 19:37 tarihinde

Çok büyük firmalardan hizmet alarak reklam parası ödemeden kaliteli halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz

Murat · 4 Ekim 2020 19:32 tarihinde

araç koltuk yıkama hizmeti aldım akabinde memnun kalınca halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerinden faydalandım memnun kalınca yorum yapmak istedim teşekkür ediyorum

Nurullah · 3 Ekim 2020 20:17 tarihinde

Elinize ve emeğinize salik teşekkür ederim Gine her zamanki gibi mükemmel olmuş her geçen gün ayrı güzellikle işinizi yapıyorsunuz elinize salik her şey için teşekürler

Mehmet · 2 Ekim 2020 15:02 tarihinde

Emirgan koltuk halı temizlemeye çok teşekkür ediyorum koltuklarımız çocuklar yönden çok kirlenmişti öyle temizlediler ki yeni koltuk aşmaktan beni kurtardılar bu temizliği görünce halılarımızıda verdik çok güzel temizlemişler hatta beğenmezseniz tekrar alırız dediler çok iyi temizlendiği için sadece teşekkür etmek kaldı şimdide aracımın koltuklarını temizleteceğim araç koltuklarımdan da memnun kalacağıma eminim teşekkürler Emirgan halı koltuk temizleme teşekkürler Müslüm bey

  Atalay · 23 Ekim 2020 23:23 tarihinde

  Yaklaşık 3 yıldız evimin koltuklarını ve halılarını katıyorum son derece memnunum akrabalarıma öneride bulunuyorum ve hiçbir şekilde şikayet almıyorum

Ali · 30 Eylül 2020 11:23 tarihinde

Antalya halı yıkama hizmeti veren bu firmadan hizmet aldık halılarımız yepyeni bir şekilde geldi koltuk yıkama ve halı yıkama hizmeti için puanlama yapacak olursam 5 üstünden 5

  Cansu · 27 Eylül 2021 19:07 tarihinde

  Emirgan halı yıkama ile bir kere halımı yıkattım başka kimseye bir daha güvenemiyorum meğerse önceden halı yıkattığımı sanıyormuşum ayrıca hoş sohbetleri , güler yüzleriylede çok içten insanlar.

  Hatice · 3 Ekim 2021 14:30 tarihinde

  Müşteri yorumlarına bakarak aradım. Bir bayan ve bir erkek geldi. Hizmet mükemmel. Koltuklarım yeni gibi tertemiz oldu. Çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye edeceğim. Bundan böyle tercihim kesinlikle Emirgan Halı Yıkama.

Devran · 28 Eylül 2020 11:21 tarihinde

Ailece bu firmadan halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti alıyoruz elinize ve Emeğinize sağlık Teşekkür ederiz

Average
5 Based On 30

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.