Antalya’da kadife koltuk yıkama işlemi. Kadife koltuklarınız kumaş yüzeyinin altında tela yada herhangi bir koruyucu tela kullanılmadan koltuklarınız kaplanmaktadır .Koltuklarınızın yüzeyi kadife ise kullanımı biraz daha dikkat istemektedir.

emirgan kadife koltuk yıkama

Bizler kadife koltuk takımlarınızı yıkarken en çok karşılaştığımız sorunlardan bir kaçı (denizden geldim oturdum nemden küf oldu,havlu bıraktım koltuğun üstünde küf oldu) şimdiki koltuk kumaşların da en çok küfe meyilli kumaş kadifedir.

Koltuklarınızın kirli olması sorun değil asla ama sorunlu ve bu tür kullanıcı hataları olunca sorun biraz zor çözülüyor tabi ama yinede küf dahi olsa özel ilaclarımızı kullanarak çıkarabiliyoruz.Küf olan yerler benek benek siyah olmuşsa dahada zorludur ama yeşil ise eğer daha fazla geç kalinmadan müdahale edilmelidir.

emirgan kadife koltuk temizleme
kadife koltuk yıkama

Kadife koltuk takımlarınızı yıkarken Koltuk yıkama ve durulama bitince kuruma diğer koltuklara göre çok daha çabuk oluşur iki saat sonrası kullanılabilir. Hızlı ve tecrubeli ekibimiz her zaman hizmetinizde Siz değerli müşterilerimiz profosyonel ekimbimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.Hizmet bizim işimiz… Arayın sizler de firmamızın sunduğu güler yüzlü hizmetlerden hemen faydalanın.

Visits: 6