emirgan halı yıkama

Halılarınızı kapınızdan alıp özenle yıkayıp özenle kurutup teslim ediyoruz.Siz değerli müşterilerimiz bizlere telefon ile ulaştığında her türlü bilgiyi alabilir.

Nasıl yıkanıyor ne ile yıkanıyor ne tür ilaçlar kullanılıyor her halıya özel ayrı işlemler mi yapılarak yıkanıyor kurutma ortamı süresi, ve diğer merak ettiğiniz her şey arayıp bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmeti

Halılarınız  önce çırpma makinesinde çırpıldıktan sonra yıkamaya alınır, sonrasında lekeniz var ise müdahale edilir ve makineye yıkamaya verilir halınızı gerekirse iki yada üç kere makineden geçirip yıkandıktan sonra sıkma makinasında sıktılıp sonra askı bölümüne alınır.Üstü kapalı ortamlarda kurumaya bırakılır halınızın kuruma işlemi gerçekleşince paketlemeye alınır ve tekrar dövme makinesi ile süpürülüp müşterilerimizin isteği doğrultusunda parfümlenip paketlenir. Daha sonra müşterilerimiz aranıp  hem fiyat hem teslimat zamanı olarak  bilgilendirilir.

Antalya ve tüm çevresine halı yıkama fabrikası olarak geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz.Halı yıkamada servisimiz bizimle iletişiminiz sınırsız hizmet ağımız ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Halalılarınızı kapınızdan alıp hijyenle geri teslim ediyoruz.Siz değerli müşterilerimizin halıları ne çeşit olursa olsun her halınıza özel şampuan dezenfektan ilacı halınızın cinsine ve dokusuna göre kullanılmakta halılarınız yıkamaya girmeden çırpma makinesinde çırpıldıktan sonra yıkamaya girmektedir.

Evinizde beslediginiz evcil hayvanınız var ise özel dezenfektan kullanılmaktadır.Yıkama sonrasında askıda yeterince kalan halılarınız gündüz havandırılıp geceleri kapalı geniş alanlarda bekletilerek yeterince kuruma sağlanınca paketleme işlemine geçildikten sonra tarama ve fırçalama sonrası parfümlenip hazırlanmaktadır.

 Siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmeti sunmaya kendimizi son teknolojik ilaç, makine ve  ekipmanlarla hizmet vermeye devam edeceğiz.Saglığınız için hijyeni seçin.

Halı Temizleme İşlemleri

Her türden halınızı dokusuna göre ayırıp ona göre ilaç kullanımı yapılmaktadır.

   Saggy halılarınız öncesinde  ters çevrilip  çırpma makinesinde çırpıldıktan sonra yıkamaya hazırlanır, yıkama sonrasında fırçalı ve tarama işlemi yapan makineden geçip kurulamaya ye gönderilir.

 Makine halılarınız sertifikalı naturel ve yarı kimyasal ilaclarımız ile yıkanmaktadır.Üzerindeki leke boya yada oje veya çıkmayacağını düşündüğünüz herhangi bir leke siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunmak isterim ki..makine halılarınızın lekesi mutlaka çıkar yanlız dökülen herhangi bir şeye karşı kimyasal müdahalesi asla yapmayınız eğer ki yapicaksanızda mutlaka firmamızı arayıp mutlaka danışmanızı tavsiye ederiz.

emirgan halı yıkama hizmetleri

 Yün ve kök boyalı Döşemealtı halılarınızın yıkaması ise siz değerli müşterilerimiz., tamamen naturel şampuanlarla yikanmaktadır.Ve ayrıca kullanmakta olduğumuz özel bir ilaç ile  renklerinin karışmasını engelliyoruz.Burada hijyen ve halıların dokusuna zarar vermeden halı temizliğini sağlamak bizim için çok önemlidir.

Renkleri karışmış halılarınız var ise bunlarında çözümü bizde garanti verebiliyoruz,rengi karışmış halılarınızı eski haline çevirmeye.

Halı lekeleri için önlemler

Halılarınızda meydana gelen lekeler, bazen diplere ulaşıp yerleşmeden önce müdahale edildiğinde daha kolay bir hal alabilir.

    Halı yıkama önemli bir konudur. Bu işi profesyonel olarak yapan kişiler tarafından yapılmalıdır.

 Öncelikle alınan bu halılar toz dolabı yere bırakılıyor bur da yapılan işlem sonucunda halı tozdan arındırılıyor. Daha sonra birkaç saat ıslatma işleminin arkasından kaliteli, sağlık açısından sorun oluşturmayacak leke sökücü ve deterjanlarla belli bir süre yıkanır.

  Halı yıkama işleminde çok fazla tazyikli su verilmez. Çünkü tazyik halının kalitesini bozmaktadır. Halının kalitesi ve özelliği yıkama şeklini de etkilemektedir.  

Antalyada halı yıkama hizmeti veren bir yığın merdiven altı kaçak çalışan evinin önünde petrollerde cam seralarda vs gibi saymakla bitmeyecek bir şekilde işlem yapmaktadırlar.

Antalya halı yıkama Emirgan temizlik ve halı yıkama hizmeti veren bir firma halılarınıza neredeyse hiç el değmeden temizlemektedir.Eger sizlerde halılarınızın prıl prıl olmasını istiyorsanız. bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Genel anlamda evlerin temiz olmasını sağlayan halı başı çekmektedir. 

emirganhalıtemizleme
halı temizleme

 Vakumlu halı yıkama makinelerinin halı temizliğine etkisi küçümsenmeyecek kadar önem arz eder. Çünkü güçlü çekimleri sayesinde deterjana tutunan kirlerin makine içerisinde var olan suya hapsedilmesini sağlar. Vakumlu makineler ile halı temizliği genellikle yerinde yıkama uygulamalrında kullanılır. Fırça  ile halılara ne derece hijyen ve temiz bir görünüm kazandırılıyor ise vakumlu makineler de aynı işlevi görebilmektedirler.

Tek kelime ile bizi tercih edin kaliteli uygun fiyatlar bizde halı yıkama hizmetimiz her zaman sizlere  bir telefonla kapinizdayiz Antalya’nın önde gelen firmalarından hizmet almak için Google’da arama yapabilir yakınlarınızdan tavsiye isteyebilir en iyi şekilde hizmet almak için elimizden gelen tüm çabayı sarf edersiniz.ya da direkt Emirgan halı yıkama koltuk yıkama firması yazarak bizimle iletişime geçip en iyi şekilde sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Müşterimemnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ile Antalya’nın her semtine Muratpaşa Konyaaltı Kepez bölgeleri olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz.Halı temizleme  hizmetimizi en iyi şekilde siz müşterilerimize sunarken koltuk yıkama makinesi ile koltuk yıkama hizmetimizi yerinde yaparak sizlerin zamandan tasarruf etmesini sağlayarak ayrıca yorgan yıkama hizmetimizi de her bir yorgan için bir makina çalıştırarak en güzel şekilde yapıyoruz.yine firmamızdan yatak yıkama hizmeti almak istediğiniz takdirde diğer firmalardan farklı olarak sıcak yıkama ile yataklarınızı hijyenin en kaliteli şekli ile tanıştırıyor uz Amerika’dan ithal ettiğimiz rotovatör makinesi ileri derecede müşteri memnuniyeti sağlamamıza büyük derecede önem sağlıyor

Visits: 140