shaggy halı

shaggy halılar yapıları gereği yıkama ve temizliği zor olan halı grubundadır kabarık tüylü olmaları ve yumuşak dokusuyla son yıllada evlerimizde görünüm ve yapısı itibariyle tercih sebebi olan shaggy halılar oldukça tercih edilen bir türdür. Antalya emirgan halı yıkama firmamız shaggy halıların yıkanması ve hijyenik temizlik konusunda size hizmet sunmaktadır.

shaggy halı yıkama ve temizleme

shaggy-halı-yikama

shagyy halılar uzun tüylü olması sebebiyle halınızda oluşan toz ve kirler zamanla halı dip noktalarına yerleşmektedir. Firmamız bu halı türü için önce çırpma makinesinde çırpıldıkdan sonra yıkama işlemine alınır ve şampuan ve ekstra olarak yumuşatıcı kullanılmaktadır bazı shaggy halıların tüyleri çok sertleşebilir, açılma işlemi gerçekleşmezse tekrar durulama ve yumuşatma işlemi yapılmalıdır fırça ve süpürme uygulamasından sonra fabrika ortamında yıkama işlemi tamamlanır ve sıkma işlemine geçilir.

tekrar durulama ve sıkma işleminde sonra kurutma için askıya alınır. son aşama olarak kontrol edilir çıkmayan lekeler varsa leke çıkarma çalışması yapılır, paketleme ve teslimat aşamaları gerçekleşir.

Teslimat

shaggy-hali-temizleme
shaggy halı yıkama hizmetleri

ev ortamında bu halılarınızın temizlenmesi oldukça güç ve ev hanımlarını düşündüren bu konuda firmamız size antalyada shaggy halı yıkama konusunda temizlik ve hijyen garantili shaggy halı yıkama hizmetimizden sizde faydalanmak için sitemiz iletişim kanalları üzerinden bize ulaşın antalya merkez ve ilçelerinde halınızı adresinde teslim alıp ve yine zamanında adresinize teslim ediyoruz teslimat öncesinde bilgi vererek adresinize ulaştırıyoruz. lütfen halınızı teslim aldıktan sonra paketinden çıkartınız. sağlıklı günler dileriz.

Hits: 1