ipek nepal hereke halısı yıkama

İpek halı, yapay İpek halı, saf yün halı veya Nepal el dokuma, hereke halıları bunun gibi birçok özel halıların ortak özelliği naturel şampuanlarla yıkanıp özenle durulanıp askılama yöntemleridir. Bu halılara Çin halısı ve yeni çağ halıları olan bambu halılarıda ekleyebiliriz. Bu tür halıların renk  atmalarına karşı özenle yıkanması gerekir. Mutlaka sizlerinde evlerinde bu halı turlerinden bir kaçı vardır.

ipek halı yıkama hizmeti
ipeh halı yıkama

El dokuma halısı yıkama

El dokuma ve kök boya ile dokunmuş olan halıların renk atmalarına karşı ozel ilaç mutlaka kullanılması gerekir. Her tür halı ve her tür halı için ayrı yıkama yöntemi vardır, fabrika ortamında ustalar gelen tüm halıları cinsine ve halı sorunlarına göre ayırıp yıkama ve onarma yenileme ve düzeltme olarak ayırır. Daha sonrasında işlemler bitince paletlemeye geçilir.Genellikle bu tür özel halıların kuruma süresi biraz daha uzundur.

hereke halısı yıkama
hereke halısı yıkama

özel halılar için yıkama hizmeti

Geçmişte ev hanımlarımız evinde bu yıkama işlemlerini kışın kar ile yada evlerinin önünde yıkama işlemi ile yaparlardı zaman geçtikçe ilerleyen teknoloji ile profesyonel deterjan makineler ile buluşturarak harika hizmetler sunulmaya başlandı. Özel değere sahip bu halı gruplarının yıkanması konusunda tecrübeli ustalar ile Antalya’da halı yıkama hizmeti sunmaya devam eden bir firma olarak sizlerin daima bir telefon kadar uzağında olacağız.

Visits: 22