Emirgan Antalya koltuk temizliği hizmetimizle yerinde koltuk yıkama işlemlerini profesyonel olarak memnuniyet garantili olarak uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Koltuk Temizleme Hizmeti

emirgan-koltuk-temizligi

Öncelikle en çok kullanılan alanlar da yer alan koltuklar zamanla kirlenerek istenmeyen bir görütü oluşmasına neden olabilir. Bu durumda Antalya koltuk yıkama hizmetimiz ile sizlere daha çok hijyenik sonuçlar almanız için yardımcı olunmaktadır. Profesyonel makinelerle ile verilen hizmetler sayesinde daha etkili çözümler sunularak koltuklarınız yıkanmaktadır.

Kullanılan antibakteriyel ilaçlar özellikle kullanım sırasında hijyenik sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Koltukların kumaş yapısına göreKoltukların yerinde yıkama işlemi yapıldığından taşımak zorunda kalınmadan bulunduğu alanda işlem yapılmaktadır

Otomatik makine ile yapılan yıkama işlemi sayesinde daha etkili ve kaliteli yıkama işlemi yapılarak koltukların temiz bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Yerinde Koltuk Temizleme

Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip tarafından koltuklarınız yerinde yıkaması yapılmaktadır. Bu sayede aynı gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Koltuklarınızın daha temiz ve hijyenik olmasını sağlamak amacıyla profesyonel  yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Servis araçları ile evinize gelen ekip arkadaşlarımız makineler ile yıkama işlemimi evinizde yapmaktadır.

Sırası ile yapılan yıkama işleminde şampuanlarımız era 111 şekilde tercih edildiğinden daha etkili yıkama işlemi yapılmaktadır. Yıkama işleminin ardından yumoşlu su ile durulama işlemi yapılarak koltuklarda şampuan kokusu  kalmayacak şekilde sonuç alınması sağlanır. Bu durumun sonrasında koltuğun kumaşının yapısına zarar verecek durumların oluşmaması sağlanmış olunur. Koltuklarınızın kullanım süresinin artması için düzenli olarak yıkatmanız etkili olacaktır.

Koltuk Yıkamada cazip Fiyatlar:

Koltuklarınızı yıkatmak istediğiniz de özellikle profesyonel hizmet almanız sonucun daha iyi olmasını sağlayacaktır. Koltuklar için yerinde yıkama işlemi yapıldığından taşıma ve teslimat gibi işlemlerin yapılmasına gerek kalmamaktadır. 

emirgan-koltuk-temizleme
Emirgan koltuk temizleme

Koltuklarda etkili şekilde temizleme işleminin yapılması için özellikle tercih edilen şampuanlar ve otomatik makineler etkili olmaktadır. Bu nedenle yüksek teknolojiye sahip olan firmayla yapılan yıkama işlemi sonucunda koltuklarınız daha hijyen bir  şekilde sizlere teslim edilir. Aynı gün içinde teslimat yapıldığından dakikalar içerisinde yıkama işlemi tamamlanır. Koltuklarda leke olması halinde leke çıkarıcılar ile işlem yapılmaktadır.  

Koltuk yıkama ve temizliği için bizden profesyonel destek alın!

Ev hanımlarının en çok önem verdiği konulardan bir tanesi şüphesiz kendilerinin ve ailelerinin yaşadığı evlerinin temizliğidir. Ancak günümüzde birçok ev hanımı aile bütçelerine katkıda bulunmak adına çalışmak durumunda olduğu için evlerinin temizliğine yeteri kadar zaman ayıramıyor.  
     Bizler uzun yıllardır temizlik sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olarak siz değerli müşterilerimizin koltuk yıkama ve temizliği işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  
     Özellikle de evlerde en çok kullanılan eşyalardan olan koltukların temizliği sürekli olarak ertelenmek durumunda kalıyor. Koltuk temizliği ev içerisindeki diğer eşyaların temizliğine göre çok daha önemli ve zor bir iştir. Bu nedenle de  Antalya koltuk temizliğinin daha ciddi bir şekilde yapılması gerekir.

antalya yerinde koltuk yıkama

 Konusunda deneyim sahibi olan çalışanlarımız sizlerden gelen Antalya koltuk yıkama ve temizliği taleplerini mümkün olan en kısa sürede karşılayarak, koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz bir duruma getirerek sizlere teslim etmektedir. Antalya Koltuk temizliği konusunda kendinize zaman ayıramıyor ya da profesyonel olarak koltuklarınızın temizlenmesini istiyorsanız gönül rahatlığıyla firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Uzun yıllardır Antalya koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, profesyonel hizmetin adresidir. Evinizde, is yerinizde, ticari işletmenizde, otel, yurt, ya da pansiyon gibi yerlerde ve daha aklınıza gelebilecek nice yerde kaliteli koltuk yıkama hizmetine bizimle sahip olabilirsiniz. 

yerinde koltuk yıkama nasıl yapılır

emirgan-koltuk-yıkama

Koltuk yıkama işlemi halı yıkamanın aksine yerinde yıkama şeklinde gerçekleşmektedir. Bu sayede götür getir yapılmayan koltukların zarar görmesi, deforme olması ihtimali söz konusu olmayacaktır. Koltuklar evden çıkmayacağı için düzeniniz bozulmayacak, eviniz boş kalmayacaktır. Koltukların yıkanması da kuruması da adresinizde gerçekleşecektir. Böylece kuruduğuna kanaat getirdiğiniz anda koltuklarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Aynı zamanda yıkama işlemi gözlerinizin önünde, sizin denetiminizde gerçekleşecektir. Böylece koltuklarınızdaki inatçı kirler ya da kumaş yapısı gibi konularda personelimizi bilgilendirerek, uyum içinde bir yıkama süreci geçirebilirsiniz.

Yerinde koltuk yıkama Antalya hizmetimiz tam kapsamlı olarak sunulmaktadır. Koltuk yıkamak için evinize intikal eden tecrübeli personelimiz son teknoloji ürünü makineler, kaliteli deterjanlar gibi tüm teçhizatı sağlayacaktır. Size düşen ise sadece tertemiz koltukların keyfini sürmek olacaktır.

Koltuk yıkama makinesi ile gerçekleştirilen yıkama sırasında vakumlu makine sayesinde derinlemesine işleyen kirler dahi kolaylıkla çıkmaktadır. Emiş gücü yüksek olan bu makineler koltukların minder kalınlığına göre çekiş gücü ayarlanarak kullanılabilir. Böylece koltuklarınızdaki tüm kirler gün yüzüne çıkacak ve uzaklaştırılacaktır. Bu şekilde bir kaç kere yıkanan koltuklarınız kirden tamamen arınacaktır. Daha sonra durulanan koltuklarınız kurumaya bırakılacaktır. Koltukların en hızlı şekilde kuruması için suyu mümkün olduğunca çekilecektir. Aksi takdirde nemden dolayı küf, pas, koku gibi talihsiz olaylar yaşanabilir. Bu nedenle firmamız hassasiyetle davranarak her türlü olumsuz ihtimali bertaraf etmektedir.

Tecrübeli Hizmet:

Firmamız alanında uzun zamandır hizmet verdiği için Antalya koltuk yıkama firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Bilgi sahibi kişilerden seçilen personellerimiz de alanında deneyimli kişilerdir. Firmamız

emirgan-koltuk-temizleme

bünyesinde uzun zamandır hizmet sunan personellerimiz işinin ehli, sorumluluk sahibi, güler yüzlü, anlayışlı kişilerdir. Bu sayede müşteri ilişkileri noktasında da bir adım önde olduğumuzu söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyeti firmamızın önceliklerindendir.     

Koltuk yıkama aşamaları: 

Koltuk yıkama Antalya ve çevre illerde firmamız garantisi altında hijyenik bir şekilde yerine getirilmektedir. Koltuk yıkama öncesi, yıkama aşaması ve sonrası firmamızın denetimi ve gözetimi altında eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Firmamız tarafından yıkaması yapılacak olan koltuklar öncelikle uzman gözünden geçirilir. Koltuğun döşeme kumaşı ve iskeletinde kullanılan malzemeler kontrol edilerek koltuğa özgü bir yıkama şekli belirlenir. Çünkü kumaş özellikleri birbirinden oldukça farklıdır. Yıkama sonrası lekelerin tam olarak çıkarılması, koltuğun tüylenmemesi ya da çabuk kuruması gibi etkenler yıkama süreci ile yakından ilgilidir. Ayrıca koltuğun iskeletinin metal ya da tahta olması da yıkama ve özellikle kurutma işlemi için önemlidir. Çünkü metal paslanabileceği gibi tahta suyu emerek küfe sebep olabilir. Bu yüzden yıkanılacak olan koltuk iyi tanınmalı ve yıkama şekli, süresi buna göre belirlenmelidir.

emirgan-koltuk-temizleme-islemi
Temizleme işlemi öncesi
emirgan-koltuk-temizleme-islemi-2
Temizleme işlemi sonrası

Koltukların nasıl yıkanacağına karar verdikten sonra yıkama aşamasına geçilecektir. Yıkama aşamasında Antalya hijyenik koltuk yıkama için özel olarak tasarlanmış son teknoloji ürünü makineler kullanılmaktadır. Bu sayede insan eli değmeden, hijyenik bir yıkama gerçekleştirilecektir. Ayrıca makine yardımıyla objektif bir yıkama gerçekleşeceği için koltuklarınızın her yeri eşit oranda temizlenecektir. Koltuk Yıkama aşamasında organik, tamamen bitkisel temizlik ürünleri

emirgan-koltuk-temizleme-5

kullanılmaktadır. Böylece insan sağlığı ön planda tutulmakta ve önlem alınmaktadır. Yıkama sonrası koltuklar yumuşatıcı deterjanlarla tekrar elden geçirilmektedir. Bu sayede koltuklarınız ilk günkü gibi yumuşacık olacaktır. Koltuğunuza uygun şekilde birkaç kez yıkanan koltuklarınız için artık durulama aşamasına geçilebilir.

Koltuk Durulama:

Koltuklarınızın durulanması esnasında duru su kullanılır ve durulama işlemi birkaç kez tekrarlanır. Bu sayede koltuklardan çıkan kirler tamamen arındırıldığı gibi, deterjan kalıntısı da kalmayacaktır. Hijyenik olarak yıkanan koltuklarınız sağlıklı bir şekilde kurumaya hazır olacaktır. Durulama işlemi esnasında en önemli olan hususlardan biri de koltuklardaki suyu mümkün olduğunca çekmektir. Bu sayede koltuklarda hafif nem kalacak ve kısa sürede koltuklarınız kuruyarak, kullanıma hazır hale gelecektir.

Antalya koltuk yıkama firması arayanlar için en hijyenik temizliği vaat ediyoruz. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. 

Visits: 244