Her türlü aracınızın döşeme kumaş yada deri olan yüzeylerini koltuk yıkama makinemiz ile hem yıkıyor hemde silim işlemi yapıyoruz.

emirgan araç koltuğu yıkama uygulaması

Araç Koltuğu Temizleme

Araçlarınızın koltuklarında her ne leke olursa olsun araç koltuk kumaşları evimizdeki koltuk kumaşlarımızdan çok farklıdır gözenekli ve temizlenmeyen daha uygundur kullandığımız ilaç araç koltuk kumaşları için uygun ve kuvvetlidir.

Araç Koltuğu Yıkama

Gelişmiş teknoloji doğru ekipman alanında profesyonel personel ile araç koltuğu yıkama ve temizleme hizmetinde araç içi koltuk tavan ve taban dahil olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgeler yıkanır. Profesyonel araç koltuğu yıkama ve temizleme işlemlerinde sıcak karbonatlı ekstraksiyonlu yıkama yöntemi, %100 hijyen standartlarının elde etmeyi sağlar. Doğal bileşenlere sahip yeşil sertifikalı ana temizlik solüsyonları kullanılan temizlik işleminde kir ve lekeler güçlü vakuma sahip cihazlar tarafından çekilir.

emirgan-arac-koltuk-temizleme-hizmeti
emirgan araç koltuk temizleme

Bakteri Ve Mikroplar Yok Edilir

Sıcak su ile derinlemesine temizlik sağlanarak bakteri ve mikroplar yok edilir ve araç koltuklarının uzun süre temiz kalması garanti altına alınır. Klasik araç koltuğu yıkama tekniğinin dışında birçok farklı yöntem ve teknik kullanılır. Kullanılan yöntemler ve teknikler sayesinde;

  •  Araçta hiçbir şekilde kir, bakteri ya da mikroorganizma kalmaz
  •  Aracın içi ferah bir kokuya sahip olur
  •  Döşemelerin çabuk kuruması sağlanarak camların açık bekletilme zorunluluğu ortadan kalkar
  •  Daha az su kullanımı ile yıkanan koltuklar 3 ila 4 saat içerisinde tamamı ile kurur.

Koltuk Ve Döşemeler Daha Geç Kirlenir

Profesyonel araç koltuğu yıkama işlemlerinde koltukların sünger kısımları döşemenin alt tabakasına kesinlikle su geçmez.  Daha az su kullanılmasından dolayı koltukların yıpranmasının önüne geçilir. Koltuk ve döşemeler daha geç kirlenir, hızlı kuruyan döşemeler araç içerisinde oluşan kokuyu engeller. Daha az su kullanmanın avantajlarından bir diğeri ise araç içerisinde mantar, küf ve bakteri gibi sağlığı tehdit edecek ortamların oluşması engellenir. Aynı zamanda temizlik aşamasında sağlanan hijyenin temizlik sonrasında da kullanan ürünler ile devam ettirilmesi sağlanır.

%100 Çevre Dostu Temizlik Ürünleri

Araç koltuğu yıkama işlemleri için kullanılan teknik ve özel solüsyonlar %100 çevre dostu temizlik ürünleridir. Saf su ile aynı oranda pH derecesine sahip olan ürünler koltukların hiçbir şekilde deformasyona uğramasına izin vermez. Klasik araç koltuk yıkama tekniklerinde döşemelerde deterjan ya da sabun kalıntısı kalır bu da koltuğun ömrünü önemli ölçüde kısaltırdı. Kullanılan yeni ve teknolojik teknikler sayesinde koltuklar elektrikli bir ovma makinesi ya da fırça ile ovulmaz. Aşırı kirli koltuklar hassas fırçalar kullanılarak profesyonelce temizlenir. Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerinde, otomobil, otobüs, minibüs ve kamyonet gibi her türlü araç koltuğu temizlenir.

emirgan-arac-koltuk-temizleme
Araç koltuk yıkama

Koltuk Ve Döşeme Temizliğinde Uzmanlık

Profesyonel araç temizlik işletmeleri tarafından yat, tekne ve gemi gibi araçlarında döşeme temizliği yapılır. Araç koltuğu yıkama işlemleri profesyonel tesislerde yapılabildiği gibi aynı zamanda yerinde de gerçekleştirilir. Temizleme işlemi konusunda uzman olan personel özellikle koltuk ve döşeme temizliğinde gerekli olan eğitimi almaktadır. Kir, koku, leke ve bakterilerden arındırılmış tertemiz bir araca binmenin huzurunu ve rahatlığını yaşamak isteyen herkes araç temizliği ve koltuk temizliği hizmetlerinde profesyonel destek almalıdır.

Yıkama sonrasında durulama ve yarı kurutma işlemi yapılarak aracınız normal bir havada iki saatte yakın bir zamanda kuruma kuruma sağlayacaktır. Koltuklarınız nekadar kirli olursa olsun sonucu görünce şaşıracaksınız..

Antalya araç koltuğu yıkama hizmeti

Emirgan araç koltuk yıkama hizmetleri için size sadece bir Telefon kadar uzağız. Bize ulaşın ve yerinde oto koltuk yıkama hizmetimizden faydalanın

Visits: 359