Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri olarak büyük titizlik ve dikkatle halılarınızı yıkıyoruz. Fabrikamıza gelen halılar türlerine göre ayrılarak yıkama işlemi uygulanmaktadır. Neredeyse her evde bulunan klasik makine halısı yıkama yöntemimiz ile uyguladığımız yıkama seklimiz şöyledir,tam otomatik 12 fırçalı halı yıkama makinesine daha önceden hazırlanmış Halı Yıkama şampuanı verilerek halılarınızın yıkama işletimine başlatıyoruz.

Halılar Usta kontrolünde makineye verilirken ilk gözlem bu süreci makine başında başlayarak müdahale edilmesi gereken yerlere makineye girmeden önce ustamız tarafından müdahale edilip üzerindeki leke ya da kirlerin yumuşaması sağlanmaktadır. Tam otomatik 12 fırçalı halı yıkama makine mız bol deterjanlı su vererek köpüklü bir şekilde yıkama uygulayarak bir sonraki aşamaya geçmesini sağlamaktadır. İkinci aşamada sadece Durusu verilerek gelberi sistemi ile otomatik bir şekilde şampuan köpük gibi etkenlerden arındırılmakta dır.

Arındırma aşamasından sonraki aşama ise halının makine tarafından silindir şeklinde toplanarak sıkma ve durulama uygulamasına geçiş imkanı sunmaktadır. Silindir şeklinde sarılan halı sıkma makinesi ne transferi sağlanır ve üç dakikaya ayarla sıkma makinesi başlatılarak sıkma işlemi devam eder sıkma işlemi süresi içerisinde içerisine Duru su alıp tam arındırma gerçekleştirerek tekrar sıkma yapılmaktadır. Yıkama işlemi ve sıkma durulama işlemi hemen ardından kapalı alanda kurumaya bırakılarak paketleme sırası beklenmektedir. Paketleme esnasında varıldığında halılar toplanıp kontrolden geçirilerek en ufacık bir pürüz de tekrar yıkama süreci başlatılır.

Halı yıkama ihtiyaçlarınız için Antalya halı yıkama hizmetleriyle profesyonel temizlik sunarak herzaman hizmetinizdeyiz.

Visits: 7