Yorgan Temizleme Hizmeti:

  Yorgan yıkama hizmetimiz siteril ortamlarda uygulama yapılmaktadır.Yıkama esnasında hijyen ve temizleyici ürünlerimize çok dikkat etmekteyiz.Yorgan yıkama dikkat isteyen bir işlem gerektirir, çünkü biz siz değerli müşterilerimizden yorganlarınızı yıkama için teslim aldıktan sonra bizler her bir yorganınızı ayrı ayrı yıkamaktayız.Bir diğer müşterimiz evcil hayvan besliyor olabilir yada deri hastalığıda olabilmekte.. inanın bunlara çok dikkat ediyoruz ve ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.Her türlü yorganınızı kaz tüyü silikon yün ne çeşit olursa olsun yıkamaktayız.İçiniz rahat eviniz hijyen dolsun bizimle…

emirgan-yorgan-temizligi

Antalya’da Emirgan halı ve koltuk yıkama olarak yorgan yıkama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız.Yorgan yıkama hizmetlerimizde öncelikle yün yorgan pamuk yorgan elyaf yorgan silikon Yorgan kaz tüyü kuş tüyü battaniye olarak sınıflandırmaktayız.

Antalya’da her bir yorganı sınıfına göre ayırıp her bir yorgan için ayrı ayrı yıkama yapılmaktadır. Sağlığınız bizim için önem taşımakta, hijyene verdiğimiz önem kazanca verdiğimiz önem den çok daha fazladır.Yorgan yıkama hizmetimizde ağır kimyasallar yerine doğayı kirletmeyen sağlığa zarar vermeyen deterjanlar ve yumuşatıcılar kullanılarak yıkama yapılmaktadır. sağlığınıza zarar verecek hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır. Önce sağlık sonra hizmet ve daha sonrada kazanç prensibi ile hizmet veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız arayın gelelim yorganlarını halılarınızı alalım koltuklarınızı yıkayalım.diğer firmalarda farklı olarak yorgan yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz yorgan yıkama makinesi her bir yorgan için tedbir makine çalıştırarak sağlığınıza büyük ölçüde önem verdiğimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Öncesağlık prensibi ile siz müşterilerimize her zaman hijyen odaklı hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Visits: 70