Koltuk yıkama da uzman ve profesyonel bir ekibiz; Koltuklarınız ne çeşit olursa olsun koltuk kumaşınız tay tüyü yada nubuk olabilir rengi, (beyaz,kırmızı, sarı, bordo,yeşil) hangi tonlarda olursa olsun koltuk yıkama hizmetini sunarken kimyasal yada şampuanlarimizda ağartıcı kesinlikle yoktur.

Renk canlandırıcı içerikler bulunan temizleyici ilaçlarımızın garantili ve sertifikalı olduğunu söylemek isterim ki kesinlikle de garantimiz vardır. Mesela nubuk kumaşı olan koltuklarınızda genellikle renk dengeleyici kullanmak doğru olacaktır. İlk yıkama da özellikle renk pigmentleri boya vermektedir yeşil ve kırmızı tonları olan nubuk koltuklarda genellikle rastlanmaktadır. Bu tür sorunlara ancak koltuk yıkama da uzman bir yıkamacı bu sorunlarla dikkatli bir şekilde ilaçları kullanarak başarılı bir sonuç elde edebilir.

Antalya nubuk koltuk yıkama

Nubuk koltuk yıkama işlemi sırasında koltuğun lekeleri var ise öncesinde solüsyon ile ıslatılarak (leke çıkarıcı) kullanmak gerekir.Yıkama bitince durulama sonrasında mutlaka klima yada farklı ısıtıcı ile kurutmaya çalışmayınız. Camlarızı açarak havalandırmanız koltuklarınızın kuruması için yeterli olacaktır.

Visits: 7