Profesyonel Yıkama İçin Rotovac Makinesi

Halı yıkama işletmecilerinin, yıkama işlemlerinde kullandıkları makina derinlemesine temizleme sağlar. Bu makinalar, aynı zamanda evde de kişilerin rahatlıkla kullanabileceği donanıma sahiptir.

Rotavac Halı Yıkama Makinası

Rotovac halı yıkama makinesi yüzeyde kullanılırken, derinlemesine bir temizleme sağlar. Halıda bulunan kiri, yüksek emiş gücü ile içine çekerek, kirden eser kalmaz. Her türlü yüzey alanda rahatlıkla kullanılabilecek bu sistem aynı zamanda her türlü halıda da kullanılmaktadır. Halıların kumaş, tüy ya da farklı yapılarda bulunması, makinenin sistemine uygundur. Sistem üzerinden belirli ayarlamalar yapıldığı takdirde, halılar yıkanırken herhangi bir sorunda oluşmaz.

rotovac yerinde halıyıkama hizmeti

Makinanın Tank Sistemi

Rotovac halı yıkama makinesi, hijyenik bir şekilde halıların yıkana bilmesi için tercih edilir. Sistemde kirli su tankı çıkaralıp, yerine yeniden temiz su eklenir. Birden fazla halı yıkanırken, kirli su tankı dolar. Devamında diğer halı da aynı kirli su ile yıkanır. Bu durumun yaşanmaması için tank kabı çıkartılıp, boşaltılır ve yerine temiz bir su yerleştirilir. Makinenin sisteminde, deterjanlar için ayrı bir bölümde bulunmaktadır. Bu bölüme makine sistemini uygun bir deterjan yerleştirilip, temizlenmeye başlanabilir. Böylelikle yüksek vakum gücü ile halılarda ki derin kirler rahat bir şekilde temizlenir.

rotovac halı yıkama makinesi
rotovac halı yıkama makinesi

Yüksek Emiş Gücü

Geçmiş zamanlarda kalmış ve her yıkamada hala çıkmamış kirler rotovac halı yıkama makinesi, yüksek emiş gücü ile rahatlıkla çıkmaktadır. Yerinde halı yıkama yapılırken, halı altında suda bırakmaz. Hızlı kuruma özelliğinin bulunması, halı yıkanırken makina sisteminin suyu içine çekmesi ile oluşur. Bu durum suyun halı içerisinde kalıp, koku yapmaması ile sağlanır. Halı ya da diğer yüzeylerin yıkanılmasında,  temiz kullanışlı ve güçlü bir makine tercihi yapılmaktadır.

Makinanın Teknik Ve Faydalı Özellikleri

Halı yıkama işletmeleri, müşterilerinin hizmetten memnun kalması için kaliteli bir makine ile çalışmaları gerekir. Halı yıkamada birbirinden farklı halı türleri bulunmaktadır. Bu halıların kendi içerisinde yapıları da değişkenlik gösterir. Her halıya uygun bir makine sistemi olmayacağı için tek bir makine ile her halı yıkanabilmelidir. Bunun içinde rotovac halı yıkama makinesi bulunur. Hangi yapıda halı olursa olsun, ilk günkü gibi temiz ve oldukça canlı görünmesi sağlanır.

rotovac halı yıkama makinesi-2
rotovac halı yıkama

Halı yıkama makinesiyle, yalnızca halı yıkama işletmelerinde değil ev ortamında halı yıkanır. Kişi rahat bir şekilde yüzeyde kullanabilir. Ses sistemi, güç sistemi ve diğer ayarlamalar makine üzerinde bulunmaktadır. Uzun süreli kullanılabileceği gibi güçlü bir performans göstermektedir. Halı yıkamada nemli ve rutubetli koku oluşmadan, derinlemesine hijyenik bir temizleme yapılır. Aynı zamanda kış aylarında halı yıkama da gerçekleşir. Teknik açıdan temizlerken suyu içine çekerek, nem bırakmaz. Bu durumda tercih edilmesi için önemli bir sebeptir.

Yüksek vakum gücüne sahip makina ile profesyonel bir yıkama yapılırken, kir ve bakterilerde kolay bir şekilde arınır. Temizlikte profesyonelliği ve sistem olarak kaliteyi tercih edenler için rotovac halı yıkama makinaları doğru bir tercih olur. 

Antalya rotovac yerinde halı yıkama

Emirgan halı yıkama firmamız rotovac makinesiyle halılarınızı yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama servisimizden bizimle iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Visits: 53


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.