Karcher Puzzi 304 Koltuk Yıkama Makinesi

Geniş yüzey temizliğinde, etkili bir tercih için makine sistemleri kullanılır. Ekonomik ve aynı zamanda yüzeylerde zahmetsiz bir temizlik için bu sistemler tercih edilir.

Profesyonel Koltuk Yıkama Makinesi

Halı yıkama, koltuk yıkama ya da farklı yüzeylerin temizlenmesinde olağanüstü sonuçlar için KarcherPuzzi30/4 koltuk yıkama makinesi kullanılmaktadır. Bu makineler, özellikle ev ortamı için oldukça önemlidir. Evde, ofiste ya da herhangi bir alanda koltuklar üzerindeki çay, kahve gibi derine işleyen lekeler zor çıkar.

emirgan karcher puzzi 30/4 koltuk yıkama makinesi

Lekelerin koltuğun derine doğru inmesiyle birlikte, güçlü bir emiş gücüne sahip makine kullanılmalıdır. Burada işletmelerinde rahat bir şekilde kullandığı koltuk yıkama makinası, koltuk temizlenirken yıpranma olmaması için de tercih edilir. Yüksek emiş gücünün bulunması, koltuk üzerinde ki derin kirleri içerisine çeker. Böylelikle geçmiş zamanlarda kalan kirler de temizlenmiş olur.

Yıkama Teknolojisinde Etkin Performans

Gün içerisinde temizlik yapılırken ya da dönemsel olarak yapılan temizlikler de koltuk gibi alanlar için etkili bir sistem gerekir.  Burada profesyonel performans gösteren makinalar kullanılır. Bu makineler aynı zamanda her türlü koltuk yapısına uygun şekilde bulunmaktadır.

karcher puzzi teknik özellikler

Sistem üzerinde ayarlanabilir yapısının olması, güçlü vakum gücü ile koltukların ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlar. Koltuklar içerisinde nem bırakmadan hızlı bir kuruma da gerçekleşir. Yıkama ve kuruma işleminin KarcherPuzzi30/4 koltuk yıkama makinesi ile yapılması hem işletmeler için hem de ev ya da ofis gibi ortamlarda kullanılması açısından pratik olmaktadır.

karcher yıkama makinesi emirgan

Koltuk Temizlemede Pratik Kullanım

Sürekli olarak koltuklarını yıkamaya vermek istemeyenler için ev ortamında kendi deterjanları ile temizleme yapılabilir. Makine sistemi, kişilerin rahat ve derinlemesine bir temizlik yapmaları adına daha etkilidir.

Katlanabilir ve oynar başlıklı olması, yüzeylerdeki alanlarda pratik bir temizleme yapılabilmesi için hareket açısından önemlidir. Büyük koltuklarda temizleme yapılabilirken,  küçük ve detaylı koltuklarda temizlenmektedir. Bunun için yalnızca ev koltukları değil araba koltuğu gibi detaylarda KarcherPuzzi30/4 koltuk yıkama makinesi ile temizlenmektedir. Teknolojinin olanakları kullanılırken, böylece memnun da kalınır.

karcher puzzi 30-4 yıkama makinesi

KarcherPuzzi30/4 Koltuk Yıkama Makinesi kullanım alanları

Üstün performans gösteren makineler, her türlü tekstil yüzeyleri temizlerken tek bir geçiş ile muhteşem bir şekilde kiri yok eder. Güçlü ve oldukça yüksek performansa sahip olması, yüzeylerde temizlemenin hızlı bir şekilde yapılması için kullanılır. Ofis sandalyeleri, döşemeler ve  her türlü koltuk temizliği için gözle görülebilen bir hijyen ve canlı görünüm elde edilir. Makine modelleri kendi içerisinde değişkenlik gösterilebilir. karcher araç koltuğu yıkama konusunda çok pratik ve güçlü bir makinedir.

karcher puzzi yıkama makinesi ekipmanlar

Bu durum temizleme yapılan yüzeye göre belirlenir. Koltuk yıkama makinesi yıkamanın yapılacağı yüzeyde, alana uygun temizleme yapar. Böylece her türlü yapıdaki yüzey sorunsuz bir şekilde işlem görür. Farklı model seçenekleri ile yer edinen makine, kullanım açısından da memnun kalınan bir sistemdir. Hız, güç ayarları da tercihe göre sistem üzerinden ayarlanabilir. KarcherPuzzi30/4 koltuk yıkama makinesi, ideal kullanım için yıkama teknolojisinin öncü markasıdır. 

karcher’le profesyonel yıkama hizmetleri

Emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri Antalya’da en üstün hizmet için çalışmaktadır. Makine ve ekipmanlarımızı modern teknolojiyle üretilen ve etkin temizlik sağlayan cihazlardan yana kullanıyoruz. Kaliteli yıkama hizmeti almak için bizimle ileteşime geçiniz.

Visits: 14


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.