Leke çıkarmak için doğal yöntemlerle Temizlik işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Genel Leke Çıkarma bilgileri

Bira, kömür, kan, çikolata, dışkı, mürekkep, meyve, meyve suyu, bal, reçel, kahve, şekerli kahve,limonata, likör, idrar, kusmuk, kırmızı ve beyaz şarap. Bu durumda halıyı bir çorba kaşığı deterjan, bir çorba kaşığı beyaz sirke ve yarım litre soğuk suda oluşturulan karışımın içinde beyaz pamuk kumaş parçası ıslatılır ve bu şekilde lekenin üstüne uygulanır ve sonra emici renksiz bir materyal ile kurulanır. Daha sonra soğuk su ile yumuşak bir şekilde tekrar lekenin üstüne muamele yapılır ve saç kurutma makinesi ile tekrar kurulanır.

doğal leke çıkarma yöntemleri
leke çıkarma bilgileri

Tükenmez kalem, krem, krema, keçeli kalem, katıyağ, sos, dondurma, ketçap, mayonez, süt,hardal, yağ, çorba. Bu durumda halıyı bir çorba kaşığı deterjan. bir çorba kaşığı beyaz sirke ve yarım litre soğuk suda oluşturulan karışımın içinde beyaz pamuk kumaş parçası ıslatılır ve bu şekilde lekenin üstüne uygulanır ve sonra emici renksiz bir materyal ile kurulanır. Daha sonra soğuk su ile yumuşak bir şekilde tekrar lekenin üstüne muamele yapılır ve saç kurutma makinesi ile tekrar kurulanır.

Taze kan ve duvar boyası. Suda ıslatılmış beyaz pamuk kumaş parçasını hemen lekenin üzerine uygulayınız. Daha sonra emici renksiz bir materyal ile kurutunuz.

Sakız. Sakızın yapıştığı yere sakız kuruyana kadar buz tutunuz, sonra kurumuş sakızı ufalayınız ve daha sonra süpürge ile süpürünüz.

Çamur. Kurumasını bekleyiniz ve sonra hafifçe kazıyarak siliniz, daha sonra halı yıkama makinesi ile yıkayınız.

Ayakkabı Pisliği. Kurumasını bekleyiniz ve daha sonra ezip, halı yıkama makinesi ile yıkayınız. Kirlenmiş kısma yarım litre suda bir çorba kaşığı biyolojik sıvı deterjan, bir çorba kaşığı beyaz sirke ve bir çay kaşığı limon suyu ile oluşturulmuş kompozitte beyaz pamuk kumaş parçasını ıslatınız ve daha sonra uygulayınız. ıslak olan yeri emici renksiz kuru bir parçayla siliniz. Daha sonra su ile ovup, parça ile tekrar siliniz ve ıslak kalan kısımlarıda saç kurutma makinesi ile kurutunuz.

leke çıkarma yöntemleri
Leke çıkarma yöntemleri

Oje lekesi: Bir parça pamuk veya beze sirke dökerek lekeli bölgeye tampon uygulayınız ve 1-2 saat kadar bekletiniz.

Uzman Leke Çıkarma Hizmetleri

Özellikle Halı, Koltuk ve yatak lekeleri konusunda problem yaşıyorsanız: Emirgan Halı ve Koltuk yıkama firmamızdan Kaliteli bir Temizlik hizmeti alabilirsiniz. Leke çıkarma yöntemleri konusunda daha fazla bilgi için diğer sitemizi inceleyebilirsiniz.

Hits: 8

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.