Halı Yıkama
Güzeloba yada tüm semtlerin halı yıkama problemine kesin çözüm. Yaşam alanı ve iş yeri temizliği kuşkusuz bayanların vede çalışanların korkulu rüyası olan en zor temizlik sorunudur. En küçük halı bile çıkmaz sokak gibidir ve her zaman her yerden yıkanması, kurulanması, durulanması, asılaması, yıkanması gereken çokça halı çıkabilir. Bayanların ve çalışanların bu derdi yeterince zor iken halı temizliği işinde çalışan bayanlar için ise daha fazla zor olmaktadır. Aileyi, arkadaşları, işi ve ev temizliğini temizliği bir arada yürütmeye çalışan bayanlar en sonunda bitap düşer. Bütün bu koşuşturmanın arasında da halılar elbette ki akla gelmez.Halılar yıkamayı sürekli düşünemediğimiz bir üründür. Hem zaman darlığından hem de fazla beden gücü istemesinden dolayı halı temizlemek de çok ama çok zorlu bir iştir ve ne kadar yıkasanız da kirleri hiçbir zaman tam istediğiniz gibi çıkaramazsınız. Antalya Halı temizleme olarak biz burada yardımınıza hemen geliyoruz . Halılarınızı ev ve iş yerlerinizden alıyoruz ve en kısa sürede yıkayıp paketleyip sizlere teslim edip tertemiz bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

muratpasa-hali-yikama

Halı Yıkama Antalya
Halılarınızı bilinçli bir şekilde belli başlı işlemlerden geçiriyoruz ama ayrıntılı olarak bu şekilde sıralayabiliriz.
• Öncellikle işinde profesyonel olan bir ekiple halılarınızı kapınızdan alıyoruz.
• Sizlerden aldığımız ürünleri ambalajlayıp rulo halinde kuru bir şekilde geri veriyoruz. Bu sayede sıkıntı yaşamanızın da önüne kesiyoruz .
• Tabi ki de biz de halı yıkamada ki tüm yenilikleri yani yakından piyasayı takip ediyor, ve son teknoloji ürünlerle halınızı temizliyoruz.
• Halılarınızın yıkama işlemini 12 adet fırçalama yöntemi ile yapmaktayız.
• Halılarınızı hiç bir şekilde yıpratmayız ve renkleri solmaz.
• Halılarınızı yıkarken sertifikalı bitkisel özlü dezenfekte edici ürünleri kullanıyoruz.
• Sizden aldığımız halıları en geç dört ile altı gün içerisinde teslim eder, sizi yedi günden fazla halısız bırakmayız.
• Fırçalama yöntemi ile yıkanan halılar, derinlemesine temizlenir ve tam kurutulmuş bir şekilde evlerinize teslim edilir.

Emirgan Halı Yıkama Bizim Hakkımızda
Biz bu sektörün on yıldır içerisinde olan, bütün benliğimizi halı yıkamaya vermiş bir firmayız. Fabrikamız için en öncelikli gelen şey sizin memnuniyetinizdir. Başarılarımızı size temizlediğimiz halılardan memnun kalmanıza borçluyuz. Zaman içinde çok ilerleme kat ettik ama ilkelerimizden asla ödün vermedik vermeyeceği de. Bu halı yıkama yolun da böyle devam edeceğiz.

Halı yıkama Sektöründeki başarılarımızla birlikte her şeyin para olmadığını anladık. Antalya Özgürlük Bulvarı Halı Yıkama olarak cebinize ve bütçenize dostuz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Visits: 3


4 yorum

Pınar · 23 Eylül 2020 13:39 tarihinde

Antalya’nın en iyisi halı yıkama da ve koltuk yıkama da kesinlikle tavsiye edebileceğim ve Güvenebileceğiniz bir firma halılarım yenilenmişcesine yıkandı koltuklarım sanki kaplama oldu teşekkür ederim Antalya halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri

Dilek · 23 Eylül 2020 11:26 tarihinde

Antalya halı yıkama hizmetlerinden faydalandım sonuç harika Elinize emeğinize sağlık Teşekkür ederim ayrıca koltuk yıkama hizmetleri de bir mükemmel ötesi

Emrah · 22 Eylül 2020 15:13 tarihinde

Antalya halı temizleme ve koltuk yıkama buharlı koltuk ve yatak yıkama hizmetleri

Fatih · 20 Eylül 2020 17:38 tarihinde

Antalya halı temizleme konusunda uzman bir halı yıkama firması ayrıca koltuk yıkama konusunda da çok başarılı

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.